У Львові перевіряють повідомлення про замінування ліцею: діти евакуйовані (ВІДЕО, ФОТО)

Сьогодні, 14.05.2019 р., о 10:00 год., надійшло повідомленя про  замінування у Львові чотирьох готелів у центрі міста, а також ліцею за адресою вул. Кос-Анатольського, 10. Про це повідомив кореспондент сайту “Варта1”, Володимир Садовий, з місця події.

“На даний момент дітей евакуйовано з приміщення. Всі знаходяться на вулиці. На місці події працює швидка допомога, газова служба, вибухотехніки та кінологи”, — повідомляє кореспондент.

“Станом на 10.50 год., вибухотехніки, разом з кінологом, розпочали огляд приміщення. Також на місці присутні поліція, ДСНС. Від коментарів відмовляються”, — зазначив Володимир Савдовий.

Перед замінуванням у ліцеї відбувалося свято. Відповідно, повідомлення про замінування порушило не лише навчальний процес, але й зіпсувало шкільний захід. 

“Керівництво ліцею повідомило, що станом на зараз, у приміщенні ліцею не знаходиться жодної особи: весь персонал та учні покинули приміщення. Вибухотехніки перевіряють повідомлення про замінування. Батьки розбирають дітей по домівках, проводяться слідчи дії”, — додав кореспондент.

Фото, ВІДЕО – Варта 1

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!