У Львові, під час акції «Великдень для Героїв», випікали паски для Захисників (фото)

24 квітня стартувала акція «Великдень для Героїв». У межах заходу, родини Героїв Небесної Сотні випікають паски для Захисників України та малюють писанки. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

До акції долучилась директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк.

“Сьогодні дуже світлий день і я маю велику честь бути присутньою разом з родинами Героїв Небесної Сотні. Це чудова нагода, коли ми можемо бути разом не лише у біді, але й у приємних та натхненних моментах життя. Ми є разом духовно, емоційно і якщо ми будемо триматися купи, то усе буде Україна”, — зазначила Наталія Кузяк.

Окрім родин, участь у випіканні пасок взяв український співак Павло Табаков.

Традиційно, паски та писанки передадуть військовослужбовцям, яким випало нести службу у Великодній час. Окрім того, писанками прикрасять дерева на алеї Героїв Небесної Сотні у Києві, а 107 пасок покладуть до Меморіалу Героїв — так наші предки вшановували своїх померлих родичів.

“Цього року ми стартували ще з Тернополя, вчора у Києві випікали паски, спільно з Анжелікою Рудницькою та Оксаною Мухою, а також завітали кіборги та родини Героїв. Ми прагнемо передати енергетику великого празника Воскресіння Христового нашим захисникам”, — зазначила куратор проекту, відомий український етнолог Галина Олійник.

Зазначимо, акцію «Великдень для Героїв» організовують третій рік поспіль.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM