У Львові підприємці вийшли на протест проти карантину (фото)

 

Карантин у Львові триває з 19 березня. Спочатку він мав тривати до 12 квітня, однак потім його вирішили продовжити до 19 квітня. У мерії пояснили, що причиною стало різке збільшення кількості хворих на коронавірус в області.

Однак, не всіх влаштовує повний локдаун у місті. Багато підприємців залишись без роботи, а тому й без заробітку. Сьогодні, 15 квітня, вони вийшли під міську раду протестувати проти продовження карантину.

“Щодо підприємцівакція була анонсована як поодинокий пікет, ті люди, які зібрались, на жаль, не сприяють тому, щоб хвороба відійшла. Їх є багато, вони порушують всі карантинні вимоги. Прохання людей теж можна зрозуміти, адже локдаун вже довго. Це були представники ринків, а ринки, відповідно до вимог «червоної» зони, не мають права працювати. Це не міська рада собі придумала, є рішення уряду про впровадження карантину «червоної» зони у Львові і ми повинні його виконувати. Жодним чином ми не можемо на це рішення вплинути”,прокоментував Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови».

 

Нагадаємо, завтра міська комісія ТЕБ та НС прийматиме рішення щодо послаблення обмежувальних заходів у місті. Планують обговорити питання щодо роботи ринків, літніх терас та дистанційного навчання у Львові. Також завтра у Львові очікується візит прем’єр-міністра України та обговорення питань карантинних обмежень.

Фото: “Facebook” Богдан Рабешко

Автор: Ілона Орнат

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!