У Львові пікетують Головне управління Нацполіції (фото)

У понеділок, 1 березня, о 10:00 год, у Львові під стінами Головного управління Нацполіції, на площі Генерала Григоренка, 3, відбувається акція “Поліція з колаборантами?”. Про це повідомляє “Варта1”.

“Представниками управління поліції прийнято лист-звернення від органіізаторів акції — Національного корпусу”, — повідомив кореспондент “Варта1”.

Як зазначають організатори заходу, Львівський осередок Національного корпусу, метою акції є привернення уваги до свавільної поведінки правоохоронців під час блокування активістами Нацкopпусу бізнес-об’єктів Козака та Медведчука.

Нагадаємо, минулого тижня під час акції на Городоцькій відбувся конфлікт між мітингуючими та правоохоронцями. У поліції повідомили, що кілька правоохоронців отримали ушкодження.

Представники Нацкорпусу заявляють, що поліція застосувала до націоналістів силу та незаконно утримувала в оточенні близько години.

“Так, минулого вівторка львівські поліцейські стали на захист колаборанта та спонсора російського тероризму в Україні Тараса Козака. Задля цього вони не нехтували і силовими методами. А після заходу — затримали 6-ох учасників акції.Haціональний Kopпус закликає небайдужих львів’ян приєднатися до акції! Адже поліцейське свавілля в Україні, зокрема у нашому місті, досі існує”, — повідомляє Богдан Бордун, начальник штабу львівського осередку Національного корпусу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!