У Львові планують створити єдину електронну систему щоденників та журналів

У Львові проведуть Всеукраїнський відкритий конкурс на кращу електронну систему керування навчанням (електронний журнал/щоденник) для закладів загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. Відповідне рішення підтримали на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету ЛМР.

«На підставі проведеного конкурсу ми зможемо мати єдину електронну систему щоденників та журналів. У рішенні є прописані всі критерії, яким повинна відповідати ця система. У першу чергу, система має бути зручною у використанні як і для вчителів, так і для учнів та батьків. Там буде розміщуватись інформація в різних форматах, що надасть нам можливість використовувати цю систему при організації дистанційного навчання.У Львові вже є 10 шкіл, в яких вже працює система електронного щоденника. Пілотно долучилось ще 15 закладів освіти», — розповіла Зоряна Довганик, головна освітянка Львова.

«Ми повинні зробити досконалу систему, яка буде зручною для всіх», — додав Андрій Садовий, мер Львова.

Також на виконкомі дали доручення управлінню освіти продумати можливість дублювання всіх даних з електронної системи у паперовий формат.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!