У Львові по-особливому підсвітять декілька сакральних споруд (фото)

У Міжнародний день рідкісних (орфанних) захворювань, який в усьому світі відзначається 28 лютого знакові об’єкти по всій Україні залучать, щоб приєднатися до світової ініціативи і з допомогою світла висловити підтримку пацієнтам з орфанними захворюваннями.

Зокрема, у межах акції «Я підтримую орфанних хворих», із 22 до 28 лютого у Львові будуть по-особливому підсвічені Каплиця Боїмів та дзвіниця церкви Різдва Пресвятої Богородиці, повідомили у пресслужбі міської ради.

Для довідки:  орфанні захворювання — рідкісні вроджені або набуті захворювання, які характеризуються тяжким, хронічним, прогресуючим перебігом, супроводжуються формуванням дегенеративних змін в організмі, зниженням якості та скороченням тривалості життя хворих і навіть становлять загрозу для життя.

Читайте також:   На трасі "Львів–Самбір" вщент згорів автомобіль (фото)

Львів спільно із Благодійним фондом «Ангели світла і добра» долучиться до міжнародного місячника підтримки пацієнтів з орфанними захворюваннями.

Символом цього дня є стрічка, яка поєднує зелений, фіолетовий, рожевий і синій кольори.

Додамо, щодня з 22 до 28 лютого, близько 18:00 години, у Львові ЛКП «Львівсвітло» по-особливому підсвічуватиме Каплицю Боїмів (у рожевий із відтінком багряного) та дзвіницю церкви Різдва Пресвятої Богородиці (у синій колір).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

%d bloggers like this: