“Результат 12 діб безперервного ремонту”: у Львові почали розміщувати пацієнтів з Covid-19 на першому поверсі лікарні швидкої допомоги (фото)

У Львові, 16 листопада, у міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги на вул. Миколайчука відкрили першу частину нового відділення, яке прийматиме хворих на коронавірус. Про це інформувала “Варта1”.

Відділення почало приймати перших пацієнтів.

“Результат 12 діб безперервного ремонту: перші 7 палат на 50 ліжок уже готові. Там є нові меблі, кисневі концентратори для кожного пацієнта, переносні рентген-апарати і апарати УЗД, монітори пацієнта, шприцеві насоси. Одним словом, усе необхідне для того, щоб допомагати людям одужувати! Проведено гарячу воду, якої не було 10 років, встановлено дві душові кабіни, відновлено сполучення із харчоблоком. Уже починаємо розміщувати пацієнтів на першому поверсі. Разом з тим темп робіт не збавляється. Маємо у найстисліші терміни завершити і другий поверх!” — повідомив головний лікар Олег Самчук.

З цим відділенням Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова матиме додаткових 350 місць для лікування пацієнтів з Covid-19. Назагал їх буде 650.

“Це означає, що ми не зачинемо двері перед жодним львів’янином, який потребуватиме госпіталізації. Ми не допустимо, щоб люди помирали через відсутність “ліжок”. Ми будемо рятувати кожного!” — додав Олег Самчук.

“Дякую усім, завдяки кому цей проект втілився в життя! Це міський голова Андрій Садовий, соціально-відповідальний бізнес: найбільші забудовникам Львова, які зробили усе своїм коштом, а також компанії, які допомагали нам закуповувати обладнання.
Окрема подяка звичайним львів’янам, які, свого часу опинившись у нас на лікуванні й побачивши тяжку працю лікарів і брак обладнання, підтримали нас фінансово. Для нас це дуже цінно!” — написав він у дописі.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!