У Львові почали зараховувати до садочків: скільки є вільних місць

Опубліковано 4 Червня 2020 о 17:36

У понеділок, 1 червня, у Львові стартувала перша хвиля зарахування дітей до дитячих садочків міста.

Другий етап зарахування дітей до ЗДО розпочнеться 20 серпня. Про це під час брифінгу розповіла Зоряна Довганик, начальниця управління освіти Львівської міської ради.

“Ми розпочали прийом дітей до закладів дошкільної освіти. Навчальний рік розпочинається з першого вересня, але батьки вже мають можливість отримувати повідомлення про те, що їхня дитина зарахована до дитячого садочка. Це лише перша хвиля зарахування. Якщо батьки отримали зараз повідомлення, то з 1 вересня їх діти вже зможуть відвідувати цей заклад освіти. Впродовж 30 робочих днів ми очікуємо підтвердження від батьків про те, що вони будуть віддавати дитину в той чи інший садочок”, — зазначила Зоряна Довганик..

За її словами, прийом документів триває до 20 липня включно. Батьки мають можливість подавати документи як електронно, так і фізично принести їх до садочка (попередньо узгодивши годину прийому із керівником ЗДО). Що стосується медичних довідок, то їх батьки можуть принести вже перед початком навчального року.

Довганик також додала, що “зараз ми маємо понад 400 вільних місць, переважно у Личаківському та Шевченківському районах. Після першої хвилі ця цифра може збільшитись. Відтак, якщо дитина не потрапить під час першої хвилі до обраного садочка, батьки матимуть можливість перереєструвати свою дитину до того садка, де будуть вільні місця. Другий етап зарахування дітей до ЗДО розпочнеться 20 серпня”.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM