У Львові поліцейські не дозволили п’янючому водієві розвозити посилки (відео)

Опубліковано 6 Грудня 2019 о 14:50

Увечері 5 грудня, представники громадської організації “Pitbull Lviv” повідомили правоохоронцям про нетверезого водія. Працівники поліції затримали порушника. 

Як виявилося, чоловік працює у службі доставки “Ін Тайм”. Він відмовився пройти тест на наявність алкосп’яніння за допомогою “Drager Alcotest”.

“Схоже, Василь охоплений святковим настроєм навколо, у такому “святковому” стані він вирішив зайнятись розвозкою по місту. На щастя, далеко доїхати йому не дали небайдужі громадяни, які повідомили поліцію. Василь не дуже розумів, що відбувається. Проте був переконаний, що має право (не дуже зрозуміло на що саме?) і відмовився проходити огляд”, — про це повідомили на сторінках “Pitbull Lviv”.

Повідомляється, що чоловіка очікує звільнення. І клопоти фірмі “Ін-Тайм” з цілим бусом недоставлених вчасно посилок.

Василь має правоЦе Василь. Василь дбайливо доставляє ваші посилки на фірмі Ін Тайм. Схоже, Василя охопив святковий настроєм навколо, і у такому "святковому" стані він вирішив зайнятись розвозкою по місту. На щастя, далеко доїхати йому не дали небайдужі громадяни, які повідомили поліцію. Під час зупинки Василь показав високі інтелектуальні здібності та знання права. Василь не дуже розумів, що відбувається. Зате був переконаний, що має право (не дуже зрозуміло на що саме?) і відмовився проходити огляд. На щастя, Василю не знадобилось право на адвоката у СІЗО, куди він би потрапив, якби в такому стані когось збив. А так, лише звільнення. І клопоти фірмі Ін-Тайм з цілим бусом недоставлених вчасно посилок.Ви теж можете повідомити про нетверезого водія у наш оперативний чат t.me/pitbulllvivТвоє Місто Varta1 – Варта1 (офіційна спільнота) Патрульна поліція Львівської області Патрульна поліція Львівської області Zaxid.Net ПравдаТУТ Львів

Gepostet von Pitbull Lviv am Freitag, 6. Dezember 2019

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM