У Львові поліцейські знайшли безвісти зниклу 12-річну дівчину

Вчора, 22 січня, близько першої ночі, до поліції звернулася львів’янка, яка повідомила про зникнення своєї доньки, Дорош Олександри Олегівни, 2008 року народження, учениці сьомого класу однієї з гімназій Львова. Про це повідомляє Поліція Львівської області.

Її донька 21 січня, близько 11:40 год., вийшла з дому та не повернулась. Матір намагалася знайти доньку власними силами, а коли не вдалося, звернулася по допомогу до поліції.

Правоохоронці опитали друзів та однокласників дівчинки, розіслали орієнтування в інші підрозділи поліціі, провели ряд інших оперативно-розшукових заходів. Також до розшуків школярки доєдналися небайдужі громадяни.

Вчора, 22 січня, близько 17:30 год., оперативники кримінальної поліції відділу поліції № 1 Львівського районного управління поліції виявили розшукувану на вулиці Городоцькій у Львові. Дитина здорова і неушкоджена, протиправних дій щодо неї скоєно не було.

Поліцейські повернули неповнолітню батькам, з дитиною та родичами проведено профілактичні бесіди. Вирішується питання про притягнення батьків до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!