У Львові попрощалися з монахинею Ольгою Дуплецою, яка загинула у трагічній ДТП (ВІДЕО, ФОТО)

У Львові відбулися похїорони монахині Ольги Дуплеци із Конгрегації сестер Францисканок Родини Марії. Жінка відійшла у вічність внаслідок жахливої аварії, що трапилась 20 листопада у центрі Львова. Про це пише “Варта1“, з посиланням на матеріал «Вголосу».

Сьогодні, 25 листопада, у Львові попрощались з загиблою під колесами маршрутки монахинею Катедрального собору Внебовзяття Пресвятої Діви у Львові (Латинська катедра) Ольгою Дуплецою.

О 11:00 год відбулася молебень на вервиці за душу сестри, о 11:30 год — меса. Сестра працювала на парафіяльній кухні плебанії та була настоятелькою згромадження Сестер Францішканки Родина Марії.

“Сьогодні, на цій поминальній літургії, ми виражаємо вдячність за різноманітне, незліченне добро в житті сестри Ольги. В той же час, у вічному житті ми бачимо її посмішку, з якою вона дивилася на нас з любов’ю і вдячністю. Ця твоя делікатна усмішка, сестро Ольго, якою ти часто потішала нас, додає впевненості у щасті, яке ти вже осягнула шляхом невимовної дороги страждань, яку сьогодні ми можемо прирівняти лише до дороги страждань Ісуса Христа.

Сестру Ольгу поховали на Личаківському кладовищі у гробівці сестер-францисканок”.

Нагадаємо, внаслідок резонансної ДТП, яку спричинив приміський автобус, було збито 2 жінки. Трагедія сталась у Львові, на вулиці Дорошенка, з участю маршрутки № 138, яка виконує свої маршрути на замовлення ОДА. Труп жінки водій протягнув через пів міста до кінцевої.

Загиблою була сестра Ольга.

Міська влада після інциденту вимагає зупинити незаконну роботу обласних маршрутів.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!