У Львові працівників дитсадків почали перевіряти на коронавірус

Опубліковано 21 Травня 2020 о 18:47

Львівські дитячі садочки активно готуються до можливого повернення до роботи в понеділок, 25 травня. Зокрема, міське управління освіти проводить навчання про правила гігієни в часі пандемії, а також тестування на коронавірус для працівників.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Ми готуємось до можливого відкриття садочків Львова. Ми проводимо навчальні вебінари для працівників закладів дошкільної освіти. Мова йде про працівників кухні, помічників вихователів, вихователів і керівників садочків. На цим навчання говорять про ефективне прибирання та дезінфекцію приміщень, про гігієну рук та про дотримання санітарно-гігієнічних правил в умовах відновлення роботи садочків під час поширення коронавірусної інфекції. Щодня на такий вебінар мають можливість долучитися до 300 осіб», — розповіла Зоряна Довганик, начальниця управління освіти.

Окрім того, зазначає вона, відсьогодні почали проводити експрес-тестування працівників харчоблоків садочків. Зокрема, сьогодні тестують працівників Галицького району, завтра — Франківського і так далі. Надалі будуть тестувати й інших працівників.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM