У Львові працюватиме Центр оформлення документів, де можна буде подати документи на паспорт за 15 хвилин

Зі завтрашнього дня, 4 червня, у Львові запрацює Центр оформлення документів № 1 Львівського міського управління Державної міграційної служби. Центр розташований за адресою вул. Чупринки, 71. Про це повідомили у прес-службі міської ради.

«У Центрі оформлення документів громадяни, витрачаючи не більше 15 хвилин свого часу, зможуть оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон та ID-картки. Тут працюватиме 8 робочих станцій, що дасть можливість надавати до 200 адміністративних послуг щодня. Для зручності громадян у центрі облаштовано місця для відпочинку і майданчик для дітей», — повідомили у Головному управлінні ДМС у Львівській області.

Новий Центр оформлення документів буде працювати на базі Галицького та Франківського відділів ДМС у Львівській області.

Графік роботи ЦОД № 1: з понеділка по п’ятницю з 09.00 год. до 18.00 год. та без обідньої перерви.

Як додала у коментарі Леся Паньків, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ: “15 хв — це час, за який можна подати документи на виготовлення паспорта. А термін оформлення закордонного паспорта 20 робочих днів (звичайний режим) та 7 робочих днів (терміновий режим). Щодо id-картки термін виготовлення у звичайному режимі 20 робочих днів, а у терміновому 10 робочих днів”.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM