У Львові правоохоронець вимагав від хулігана 4 тис дол (фото)

Співробітники Служби безпеки України викрили на отриманні неправомірної вигоди співробітника одного із райвідділів поліції Львова. Про це повідомляє УСБУ у Львівській області.

Користуючись службовим становищем, за різні суми хабарів поліцейський пропонував фігурантам кримінальних проваджень «владнати питання». Так, $4 тисячі зловмисник вимагав у місцевого мешканця за замовчування його співучасті у хуліганстві та непритягнення до кримінальної відповідальності. Як посередника зловмисник залучив рідного брата.

Затримали обох зловмисників відразу після передачі грошей біля пункту обміну валюти, де вони хотіли конвертувати винагороду.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення затриманим про підозру та обрання міри запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.

Операція проводилась спільно зі співробітниками Територіального управління ДБР, під процесуальним керівництвом прокуратури Львівської області.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!