У Львові проходить акція “Рік без Каті” присвячена роковинам смерті Гандзюк (фото)

Сьогодні, 4 листопада, у роковини смерті херсонської активістки Катерини Гандзюк, в 40 містах України та світу відбувається акція “Рік без Каті” з вимогою покарати винних у нападі на неї. Про це повідомляла “Варта1”.
У Львові небайдужі зібралися на площі Ринок, щоб пом’янути відому активістку. Люди тримають плакат з емоційною цитатою Катерини: “Давайте триматися купи і горнутися одне до одного. Бо спочатку вони розберуться з лівими руками правих, потім з правими руками мусорів, а далі доберуться і до нас — обичних ***их граждан”.

“Вимагаємо відповіді! Хто замовив Катю Гандзюк??”.

Вшанувати пам’ять активістки і запалити лампадки у Львові зібралось близько 30 людей.

Люди палять фаєри і скандують гасла.

Нагадаємо, Катерина Гандзюк загинула в результаті нападу на неї 31 липня 2018 року в Херсоні. Вона боролася за життя 96 днів, проте лікування не дало результату.

За цей рік покарано лише 5 виконавців, яким не вдалось втекти у перший тиждень після скоєного злочину. Вони отримали мізерні терміни. Замовники і організатори досі на свободі. Вони дозволяють собі ігнорувати суди, пресу, громадськість.

“Вони вірять у те, що вже уникли покарання. Але вони помиляються. 4 листопада ми знову вийдемо на вулиці наших міст для того, щоб нагадати всім — і вбивцям і владі і всім громадянам нашої країни: МИ ВИМАГАЄМО СПРАВЕДЛИВОСТІ”, — додають ораганізатори.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!