У Львові проходить інформаційна кампанія "Почуй історію іншого" (НАЖИВО, ФОТО)

60610229_406499843524960_7272224203087020032_n
60610229_406499843524960_7272224203087020032_n

Сьогодні, у Львові, у сесійній залі міської ради проходить брифінг присвячений інформаційній кампанії «Почуй історію іншого». Про це з місця події повідомляє кореспондент «Варта1».

Кампанія має на меті збільшити порозуміння у суспільстві та популяризувати діалоги між людьми. Організатори планують провести захід «Час історій: Big lesson», під час якого свої історії розкажуть люди, які у певний момент відчули себе не прийнятими суспільством, а також у соціальних мережах планують запустити флешмоб #ПочуйІсторіюІншого, щоб актуалізувати обговорення цієї теми.

[caption id=«attachment_123832» align=«alignnone» width=«611»] Фото: Варта 1[/caption]

«Дуже багато проблем або певних непорозумінь часто виникають через брак комунікації, чи недостатню якість комунікації. Якщо показувати, розмовляти та пояснювати, ми можемо врегулювати не лише фізичні бар’єри, а більше бар’єри розуміння», — коментує заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Зі слів Ірини Снітинської, засновниці проекту «Час історій з Іриною Снітинською», ініціаторки «Купи зустріч — допоможи Україні», засновниці й тренерки у «Аґрус — практика слова», інформаційна кампанія #ПочуйІсторіюІншого передбачає захід під назвою «Час історій: Big lesson».



Подія відбудеться 25 травня у клубі «Малевич». Також планують актуалізувати обговорення теми у соціальних мережах, запустивши флешмоб #ПочуйІсторіюІншого.

Також організатори планують відзняти соціальний ролик. «Нам дуже легко і просто спілкуватися з людьми, подібними на нас, зі схожими поглядами та інтересами. Але в нашому світі живуть і дещо інші люди. Йдеться про звичайних людей, які в певний момент життя опинилися в скрутних життєвих обставинах. Це історії про нормальних людей, яких соціум ставить у рамки і починає сторонитися.

Ці історії дуже сильно впливають на інших та мають великий відгук через те, що розповідають їх не мовою експертів, а звичайною, людською мовою. Історії, які трапляються всюди: в нашому будинку, через дорогу, з однокласником, в родині.

Життя показують таким, як воно є, без прикрас та фільтрів», — розповіла Ірина Снітинська. Організатори наголошують, що більшість українських ініціатив говорить з глядачем мовою експертів, а вони хочуть розказати історію, яка зацікавить, залучить та викличе співпричетність. «Коли слухаєш історію — розумієш, скільки у нас спільного.

Час історій — платформа для розвіювання міфів та стереотипів. Інклюзії й толерантності може потребувати будь-хто з нас у будь-яку мить та з будь-яких причин. Запрошуємо на захід, та запрошуємо підтримати флешмоб #ПочуйІсторіюІншого у ФБ. Розкажіть свої історії, коли бачили, як «ярлик» зникає і з’являється людина», — додають організатори.

varta1.com.ua: Новини