У Львові проходить всеукраїнська акція на підтримку Сергія Стерненка (НАЖИВО)

У вівторок, 23 лютого відбувається всеукраїнська акція на підтримку активіста Сергія Стерненка, якому сьогодні у Приморському суді Одеси прозвучав остаточний вирок — 7 років і 3 місяці позбавлення волі з конфіскацією половини майна.

У зв’язку з обвинувальним вироком суду і ув’язненням Сергія Cтерненка заявлені акції протесту в понад 20 містах України і ряді міст за кордоном.

Трансляція: “Твоє місто”


Для довідки, у 2015 році в Одесі вдома у Стерненка провели обшук, під час якого активіст добровільно віддав правоохоронцям пневматичну зброю, колекційний ніж та стартовий (шумовий) пістолет.

Слідчі дії проводили на підставі заяви громадянина Сергія Щербіча про викрадення з метою заволодіння його коштами на суму 300 грн.

Читайте також:   У Кропивницькому декан університету вимагав від студентів більше 10 тисяч доларів за допуск на пари

Після обшуку Стерненку повідомили про підозру у викраденні з метою заволодіння коштами та відправили до СІЗО, з якого він згодом вийшов під заставу.

Згодом активіста звинуватили ще й у незаконному зберіганні зброї.

Щербіч є партійцем та депутатом від партії “Довіряй ділам”, лідером якої є мер Одеси Геннадій Труханов.

На думку Стерненка, саме Труханов тричі замовляв напади на нього, а також за його вказівки нібито й відкрили це та ще ряд кримінальних проваджень проти активіста.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!