У Львові пропонують штрафувати всіх, хто викидає на дороги сніг

У Львові існує проблема з нерозчищеним снігом на узбіччях доріг, який розбивають і викидають на проїжджі частини. Львівську міську раду просять владнати цю проблему, запровадивши штрафи за викидання снігу на дороги. Відповідну петицію опублікували сьогодні, 24 лютого, в Єдиній системі місцевих петицій.

Автор петиції Назарій Захарук наголошує на тому, що в місті дійсно існує проблема розчищення доріг від снігу. На його думку, випадки, коли комунальники чи навіть самі львів’яни розбивають гори снігу лопатами та викидають його на проїжджу частину є неприпустимим.

“Кожну зиму в нас є велика проблема зі снігом. Комунальники не встигають його прибрати, тому величезні кучугури снігу залишаються на обочинах доріг. У результаті чого є ймовірність виникнення ДТП та руйнування дорожнього полотна. Хочу донести цю проблему до влади міста! Посилити патрулювання і контроль за такими діями мешканців та комунальників! Порушників притягувати до відповідальності згідно з чинним законодавством”, — йдеться в тексті петиції. 

Такі дії потрапляють під статтю «Пошкодження автомобільних доріг, вулиць». Санкція статті передбачає штраф у розмірі 340 грн або громадські роботи на термін від 30 до 40 годин, а також накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за утримання доріг та вулиць.

До кінця збору підписів залишилось два місяці.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!