У Львові пропонують створити захисні конструкції на зупинках громадського транспорту

Сьогодні, 21 січня, на порталі Системи місцевих електронних петицій Святослав Товстига зареєструвув петицію з вимогою встановити у Львові захисні конструкції на зупинках громадського транспорту для безпеки пасажирів.

За словами автора петиції, щороку у Львові через безвідповідальність водіїв гинуть люди, які просто очікують на зупинках свій транспорт.

«Статистика таких у нашому місті за останні три роки складає 7 ДТП, з участю автомобілів, які зносять зупинку (або є в межах зупинки). Загибель людей на зупинках — це не тільки трагічна випадковість, а й результат безвідповідальності органів влади, які відповідають за будівництво, утримання та експлуатацію об’єктів транспортної інфраструктури», — йдеться у тексті петиції.

Автор пропонує встановити на пішохідній зоні в межах зупинок громадського транспорту «захисні стовпчики чи бетонні блоки для захисту пасажирів від можливих “вилітань” авто на зупинку, пішохідний простір через нетверезих водіїв, ожеледицю, перевищення швидкості, недотримання ПДР», а також засоби інформування пасажирів (електронні табло, таблиці з розкладом та схемою руху тощо) та освітлення, тактильну плитку із безпечним маршрутом виходу із зони зупинку для людей із вадами зору.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!