У Львові прощаються з загиблим Героєм України Іваном Сакалем (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 8-го травня, до Львова прибув кортеж з тілом загиблого Героя Івана Володимировича Сакаля, який помер шостого травня, у Дніпропетровському обласному госпіталі, після отриманого поранення в зоні проведення ООС. 

Сьогодні, 8-го травня, до Львова привезли тіло Івана Сакаля, який помер шостого травня у Дніпропетровському обласному госпіталі після отриманого поранення в зоні проведення ООС.

Близько 16.30 години, кортеж з тілом героя привезуть до Львова. Попрощатися з героєм можна буде біля пам’ятника Т. Шевченка.

Нагадаємо, старший сержант 137-го окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗСУ, 24-річний Іван Сакаль отримав кульове поранення (7,62 мм), під час обстрілів російськими окупантами позицій Збройних сил.

Внаслідок бою в районі Докучаєвська, його наздогнала ворожа куля. Його доправили у клініку в Дніпрі, проте поранення виявилося несумісним із життям.

6 травня, не виходячи з коми, його не стало. Він поповнив небесний батальйон.

“Веселий хлопчина 24 років і досвідчений воїн. Це була вже третя ротація. На війні з 2014 року. Командир взводу розвідки 137 окремого батальйону морської піхоти. Багато кому його буде не вистачати”, — зазначають друзі воїна.

Попрощатися з воїном просять прийти усіх, хто знав і не знав його особисто, адже такі як він захищають наше з вами мирне небо над головою.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!