У Львові просять допомогти чоловіку, який став жертвою розправи невідомих осіб (ФОТО)

Родина постраждалого Тараса Ільківа, який уже понад два місяці перебуває в лікарні внаслідок нападу невідомих, звертається з проханням допомогти. Про це інформує “Варта1” у “Facebook”.

У ніч на 20 липня цього року, 38-річний Тарас Ільків у мікрорайоні Рясне став жертвою розправи невідомих осіб. І ось уже два місяці перебуває у комі в реанімації 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова з діагнозом геморагічний інсульт — крововилив у мозок та термічними опіками обличчя та тіла.

“Старенька згорьована матір не в змозі сама тягнути його щоденне дороге лікування, операції та витрати на медикаменти, а фінансової допомоги родичів, друзів та знайомих недостатньо… Тараса, на жаль, немає у соцмережах. Але якщо хтось впізнав його, а це безперечно так, бо він хороша, щира і відкрита людина, не будьте байдужими та не проходьте повз великого горя, що трапилось у їхній родині. Уклінно благаємо допомогти хто чим зможе. Віримо, що разом ми подолаємо цю прикру несправедливість і Тарас буде жити!”, — йдеться у дописі.

Картка “Приватбанку” для допомоги на лікування №: 5168 7573 9324 0215 (Ільків Любов Анатоліївна — мама Тараса).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!