У Львові протестувальники зустрілись з Андрієм Садовим та поставили йому запитання (НАЖИВО)

Опубліковано 31 Травня 2019 о 13:57

Учасники безстрокової акції «Не дамо Садовому деребанити Львів» зустрілися на брифінгу з мером Андрієм Садовим.  Про це повідомляє, з місця події, кореспондент “Варта1”.

Андрій Садовий ніяк не коментує вимоги пікетувальників, не відповідає на питання журналістів.

Андрій Іванович вийшов з міської ради нібито до протестуючих, але, наразі, водить всіх журналістів і активістів центром.

Відповіді від львівської влади активісти так і не дочекалися.

Прес-служба міського голови стверджує наступне: “Міський голова Львова Андрій Садовий після брифінгу в міській раді для представників засобів масової інформації вийшов на вулицю до активістів. Він повідомив про те, що має запрошення на заходи на 14.00 год. та запропонував, якщо у них є запитання, пройти з ним до місця проведення цих заходів. Активісти супроводжують міського голову всю дорогу”, — зазначається у дописі ЛМР.

Нагадаємо, учасники пікету влаштували протест під стінами міської ради, вчора, увійшли до приміщення не зважаючи на зачинені двері. Внаслідок події були пошкоджені двері Ратуші, а на кількох протестувальників поліція склала протоколи.

Сьогодні голова ГО “Рабів до раю не пускають”, Іван Спринський зазначив, що на допит уже в понеділок викликали чотирьох учасників штурму міської ради. Уже в понеділок їх буде допитано як свідків. 

Також пан Спринський додав, що їх акція носить виключно мирний характер, і її учасники дискредитуються ЗМІ, які підконтрольні діючому меру.

Інформація оновлюватиметься.

У Львові протестувальники зустрілись з Андрієм Садовим та поставили йому запитання (НАЖИВО)

Gepostet von Varta1 – Варта1 am Freitag, 31. Mai 2019

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM