У Львові проведуть перевірки житлових будинків на предмет захаращення сходових кліток

 

У місті проведуть відповідні перевірки житлових будинків на предмет дотримання порядку на сходових та евакуаційних майданчиках будинків, аби уникнути небезпеки під час надзвичайних ситуацій. Про це повідомили у пресслужбі міської ради.

«За результатами надзвичайної ситуації, яка склалась на вул. Виговського, 1, будуть серйозні оргвисновки. Мешканці самі мають бути зацікавлені в тому, щоб тримати свої будинки в чистоті і порядку. Сходова клітка в цьому будинку, яка мала бути використана для евакуації, була завалена речами мешканців. І це відповідальність людей, які тут проживають, а не двірників, управляючої компанії. Відтак, впродовж наступних 2 тижнів, ми обстежимо всі будинки у Львові, щоб всюди був порядок. Коли стається якась надзвичайна ситуація, то будь-який безлад, захаращення стає джерелом додаткового вогню. Тому такі речі є недопустимими. Тому ми будемо діяти досить жорстко, адже мова йде про безпеку людей», — сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

 

Нагадаємо, вчора сталася пожежа, у багатоповерхівці Львова в якій постраждали двоє людей, та евакуйовано 45 мешканців.

Причиною називають вибух електровелосипеда, який залишили заряджати. Також вогонь швидко поширився через захаращення непотрібними речама сходової клітки.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!