У Львові прихильники антивакцинатора Стахіва блокували роботу приймального відділення лікарні швидкої допомоги (ВІДЕО)

У Львові сьогодні, 16 листопада, півгодини було заблоковане приймальне відділення лікарні швидкої медичної допомоги.

Як пише «Варта1», про це повідомив на своїй сторінці у “Facebook” гендиректор Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова Олег Самчук.

Як зазначає очільник лікарні, «люди без масок і COVID-сертифікатів зайшли в приміщення. Нам довелося викликати поліцію».

Як повідомляла «Варта1», у Львові, 16 листопада в помешканні відомого своїми провокативними діями активіста Остапа Стахіва, співробітники СБУ проводили обшук і вручили підозру.

На відео з місця події було чути, що на місце події викликали медиків.

Як повідомляла «Варта1», СБУ блокувала деструктивну діяльність антукраїнської мережі, яка під «антивакцинаторськими» гаслами намагалася дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в державі. Так, зловмисники закликали до насильницької зміни конституційного ладу. За попередньою інформацією, їхні дії координували російські куратори.

Як повідомляла «Варта1», депутат Львівської міської ради від фракції «Голосу» Ігор Шолтис звернувся в Службу безпеки України через антивакцинаторські дії провокатора Остапа Стахіва. Шолтис вважає, що активність Стахіва може призвести до повалення конституційного ладу в Україні. Про це йдеться у зверненні Ігоря Шолтиса, надісланому в СБУ у понеділок, 8 листопада.

На думку депутата, антивакцинатор Остап Стахів своїми акціями порушує статті Кримінального кодексу України, які стосуються порушення громадського порядку та намагання повалити конституційний лад в країні. Він також заявив, що саме через поширення неправдивої інформації про коронавірус загинули тисячі українців. Шолтис вважає, що дії Остапа Стахів можуть координуватися спецслужбами Росії, тому просить СБУ притягнути провокатора до відповідальності.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!