У Львові псевдополіцейські викрадали людей, щоб потім вимагати гроші з жертв (фото)

У Львові затримали чотирьох учасників злочинної групи. Частина втягувала людей у свої злочини, а решта, представившись поліцейськими, вимагали гроші за те, щоб закрити справу. Про це повідомили у Львівській обласній прокуратурі.

Якщо людина відмовлялася платити, то псевдополіцейські викрадали її, та вимагали гроші з родичів. За інформацією правоохоронців, організатор злочинної банди на цей момент перебуває в одній з виправних колоній Львова. Звідти він координував діяльність групи з чотирьох львів’ян, які свого часу відбували покарання у тій же колонії. Раніше їх притягували до відповідальності за майнові та пов’язані з наркотиками злочини.

Схема вимагання коштів виглядала так: спершу частина учасників втягували особу в злочин, а потім інші представлялися працівниками поліції та вимагали у жертви кошти. Фігуранти справи намагалися схилити до розповсюдження наркотиків жителя Рівненщини. Для цього двоє представилися продавцями, а решта поліцейськими.

Під час зустрічі з потерпілим біля одного з ТРЦ у Львові, учасники угруповання силою посадили чоловіка в авто і повезли у напрямку Львова. Дорогою нападники вимагали 10 тис доларів, натомість обіцяли допомогти потерпілому уникнути кримінальної відповідальності за придбання наркотиків. Відтак, чоловік попросив свою дружину перерахувати на їхній рахунок частину коштів 25 тис грн, частину з яких надалі фігуранти зняли в одному із банкоматів.

Наразі, підозрювані знаходяться під вартою. Під час затримання у них вилучили “липове” посвідчення поліцейського, кайданки та 23 тис грн.

Санкції статей передбачають максимальне покарання у вигляді позбавлення волі до 7 років.

Фото: Прокуратура

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!