У Львові розгорнули 20-метровий Прапор Єдності (фото, відео)

Мандрівка 20-метрового національного Прапора України, яка розпочалась у Полтаві, вчора, 12 серпня, привела учасників цієї ініціативи до старовинного Львова.

Акція «Прапор Єдності» — це один з етапів підготовки до Дня Незалежності України, який ініціювали патріоти-українці в Полтаві. За їхнім задумом, міста-учасники передають між собою 20-метровий стяг України, на ньому пишуть побажання один одному. 2 серпня прапор був у Києві. І вже пройшов майже через всю Україну, і навіть через географічний центр Європи! Суми, Одеса, Полтава, Івано-Франківськ, Ужгород — це лише короткий перелік міст, у яких побував цей стяг, пише «АрміяІнформ».

Організатори сподіваються, що до 23 серпня, Дня Державного Прапора, на цьому стягові залишать підписи мешканці всіх міст України. Це свідчитиме про цілісність держави, про те, що є люди, готові боротись і захищати національні символи.

На стадіоні «Юність», що у Львівському центральному парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького, ввечері зібрались місцеві активісти, волонтери й учасники бойових дій російсько-української війни. Вони також залишили на полотнищі свої побажання побратимам-українцям.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!