У Львові розпочали робити щеплення від COVID вакциною Moderna: де, коли та як можна записатись

Сьогодні вакциною Moderna вакциновуватимуть за попереднім записом у двох точках – ТЦ «Форум Львів» та у Центрі Довженка. В обох центрах працює по 3 бригади медиків. Центри діють із 10.00 до 15.00 год. Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

«Зареєструватись на вакцинацію можна у системі Helsi в розділі «Запис на вакцинацію», де потрібно обрати місто Львів і відповідний центр вакцинації. Звичайно, ми врахували момент із живою чергою, але для того, щоб зменшити час очікування, наполегливо рекомендуємо реєструватись на вакцинацію», – зазначили в управлінні охорони здоров’я Львівської міської ради.

У вихідні, 24 та 25 липня, діятимуть шість центрів масової вакцинації. З них у трьох – ТРЦ «Форумі Львів», Центрі Довженка та на стадіоні «Арена Львів» можна щепитись вакциною Moderna.

У трьох інших – ТРЦ «Вікторія Гарденс», «Spartak» та IQMED Clinic можна буде отримати другу або першу дозу вакцини «CoronaVac».

Водночас, вакциною Moderna можна буде щепитись і з понеділка.

«Хочемо зазначити, що вакцинація не завершиться цими вихідними. Плануємо з цього понеділка продовжити вакцинувати вакциною Moderna щодня з 15.00 до 18.30 у «Форумі Львів», Центрі Довженка та «Арені Львів». Запис на вакцинацію буде доступний вже відсьогодні», – наголосили в міському управлінні охорони здоров’я.

Додамо, що у Львові почали робити щеплення від коронавірусу вакциною Moderna.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!