У Львові розшукують агресивного рудого пса, який кидається на перехожих

У Львові розшукують собаку, який уже другий рік поспіль тероризує перехожих у Личаківському районі, несподівано нападаючи і кусаючи за ноги.

Жодному з потерпілих не вдалось сфотографувати тварину, бо собака дуже прудкий — підбігає, кусає за ногу та відразу втікає. Про це повідомила директорка комунального підприємства “Лев” Оксана Кошак.

За її словами, лише з початку року пес покусав десятьох львів’ян. Постраждалі кажуть, що пес доглянутий і не схожий на вуличного.

“Уже другий рік поспіль в районі вулиці Пекарської, Мечнікова, Винниківського ринку, Личаківського кладовища, близько тижня-двох, двічі у рік дозволено самовигул, найімовірніше, домашньому собаці, середнього розміру, рудого окрасу. Цього року собака знову з’явився наприкінці січня і уже покусав близько десяти мешканців”, — написала Оксана Кошак.

“У зв’язку з тим, що тварина з’являється на вулиці зранку до 8:00 год. або пізно ввечері після 21 години, а впродовж дня його немає, системне, щоденне патрулювання цих територій разом з постраждалими не приносять результату”, — повідомили в КП.

Усіз, хто бачив у районі вказаних вулиць схожого собаку або знає господарів, просять повідомили за номером: 068-53-54-545(1), для оперативного реагування з метою вилову або карантинування тварини в домашніх умовах.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!