У Львові розшукують свідків падіння велосипедиста із мосту на залізничне полотно

У Львові розшукують свідків падіння молодого чоловіка із мосту на залізничне полотно. Трагедія сталася в суботу, 2 жовтня, на вулиці Княгині Ольги.

Як інформує «Варта1» у соцмережах повідомляють, що чоловік залишився живим, однак його стан важкий. Обставини падіння людини з мосту, на якому на час ремонтних робіт зняли поручні без встановлення попереджувальних знаків, правоохоронці наразі не коментують.

«Близький центр, вулиця Княгині Ольги. Ремонт моста над залізничним полотном. Додому вранці в суботу, 2 жовтня, о 5 годині ранку, повертався Геннадій Нечай, був з велосипедом. Що трапилось, поки загадка. Машиніст сказав, що хлопець лежав на рейках і не реагував на сигнали локомотива. Збила машина? Злетів сам? Поручні з мосту зняли, знаків про це не встановили. Штовхнув хтось? Трагедія сталась о 5:20 год. Чудом Геннадій залишився живим і бореться за життя. Всі його травми по окремості є смертельними. Поліція мовчить. Шукаємо очевидців. Можливо хтось десь йшов, їхав, щось бачив. Це  На волосині  життя молодого чудового хлопця: перелом основи черепа, розтрощений таз, забій легень, ампутована права рука. Питання до комунальників…», — зазначається у дописі Романа Самокіш у “Facebook”, де оприлюднено світлини з місця події.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!