У Львові СБУ блокувала діяльність мережі підпільних гральних закладів (фото)

Діяльність угруповання, яке спеціалізувалося на організації незаконного грального бізнесу у Львові, блокувала Служба безпеки України. Про це інформує пресслужба СБУ Львівщини.

Учасники групи, до якої входило 14 місцевих мешканців, налагодили роботу семи підпільних точок азартних ігор в обласному центрі. Гральні заклади працювали всупереч Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні».

Фігуранти справи застосовували неліцензійну комп’ютерну техніку зі спеціальним програмним забезпеченням для доступу клієнтів до симуляторів гральних автоматів.

Під час обшуків за адресами казино правоохоронці виявили та вилучили понад 250 носіїв фальсифікованого програмного забезпечення, зокрема системних блоків комп’ютерів, а також гроші, одержані незаконним шляхом.

Наразі, встановлюється причетність високопосадовців правоохоронних органів до «кришування» діяльності нелегального бізнесу.

У межах кримінального провадження за ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Нагадаємо, сьогодні Кабмін заборонив займатися гральним бізнесом, зокрема розміщувати гральні автомати, під виглядом державних лотерей. Правоохоронцям та податківцям доручили розпочати перевірку закладів «державної лотереї».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!