У Львові ще півсотні учасників бойових дій отримають разову допомогу (перелік) | Новини Львова та Західної України| VARTA1

У Львові ще півсотні учасників бойових дій отримають разову допомогу (перелік)

Сьогодні, 14 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про надання одноразової матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції — мешканцям м. Львова». Про це повідомив депутат львівської міської ради, Ігор Зінкевич.

“Цього разу допомогу в розмірі 100 тис грн отримають 50 учасників бойових дій на Сході України, а також двоє членів сім’ї померлого отримають допомогу в розмірі по 50 тис грн. Тому, загалом, цю допомогу уже надано для 2399 учасникам бойових дій — мешканцям Львова”, — повідомив депутат.

Нагадаємо, цю допомогу надають відповідно до ухвали міської ради від 23.04.2015 № 4520: «Про затвердження Програми про захист інтересів осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, а також членів сімей таких осіб», з врахуванням рекомендацій громадської комісії із захисту інтересів учасників антитерористичної операції при Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM