У Львові скасували традиційне загальноміське освячення води на площі Ринок (відео)

Цього року у Львові не буде традиційного загальноміського освячення води на свято Богоявлення, яке відзначають 19 січня. Це пов’язано з загальними карантинними обмеженнями. Про це повідомили у пресслужбі львівської міської ради.

У міській раді також зазначили, що мешканці, дотримуючись заходів безпеки, зможуть упродовж дня прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару — її освятить капелан міської ради отець Павло Дроздяк.

«На превеликий жаль, цього року, зважаючи на те, що ми живемо в час локдауну, загальноміського освячення води в масштабному урочистому форматі, як було кожного року, не буде. Зараз маємо період хвороби, і ми не можемо спонукати людей збиратися у великій кількості. Але свячена вода біля Ратуші традиційно буде. Наш капелан освятить воду перед Ратушею, і мешканці нашого міста протягом дня зможуть цю воду отримати.

Читайте також:   У Львові запрацював Клуб відповідальних водіїв “Varta Online”

Також просимо і звертаємося до львів’ян, щоб вони дотримувалися всіх карантинних обмежень і заходів безпеки, носили маску і дотримувалися соціальної дистанції. Здоров’я — це основне”, — зазначив у коментарі Євген Бойко, директор департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!