У Львові стартував конкурс на найкращого двірника року

Цьогоріч Львівська міська рада вже втретє оголосила конкурс «Найкращий двірник Львова». Переможець цьогорічного конкурсу отримає путівку на паломницьку подорож на Святу землю.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради сьогодні, 19 лютого.

Перший етап конкурсу «Найкращий двірник Львова-2020» розпочався сьогодні, 19 лютого, о 12.00 год., і завершиться о 12.00 год., 2 березня.

Упродовж 12 днів мешканці можуть подавати кандидатури двірників, заповнивши цю “Google”-форму. 

Другий етап — голосування за подані кандидатури — розпочнеться о 17.00 год., 2 березня, і завершиться о 10.00 год., 11 березня.

Переможця буде оголошено і нагороджено в п’ятницю, 13 березня, напередодні Дня працівника ЖКГ.

Нагадаємо, першим переможцем конкурсу «Кращий двірник Львова — 2018» став Мирослав Новоставський, двірник ЛКП «Південне», Франківської районної адміністрації, який доглядає територію будинку на вул. Володимира Великого, 117. Ідею та переможця конкурсу вподобали не лише львів’яни — пан Мирослав став героєм багатьох журналістських матеріалів, у тому числі й світових агенцій. Пан Мирослав отримав подяку від громади Львова та подарунковий сертифікат на тур «Вікенд в Європі! Краків, Прага, Відень та Будапешт».

Переможцем конкурсу «Кращий двірник Львова–2019» став Володимир Катинський — двірник ЛКП «Балатон-409». Пан Володимир також отримав подяку від громади Львова та подарунковий сертифікат на тур «Вікенд в Європі! Краків, Прага, Відень та Будапешт».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!