У Львові стартує опалювальний сезон

Завтра, 29 жовтня, у Львові до установ та житлових будинків подадуть тепло. Про це повідомили на сторінках Гарячої лінії міста, згідно розпорядження № 561, міського голови Львова, Андрія Садового.

Відповідно до розпорядження, розпочати опалювальний сезон 2019-2020 років необхідно з 29 жовтня 2019 року  для всіх категорій споживачів.

“Акціонерному товариству “Оператор газорозподільної системи “Львівгаз“ з 29 жовтня 2019 року розпломбувати газові прилади, які використовуються населенням та комунально-побутовими споживачами міста і які були опломбовані після закінчення опалювального сезону 2018–2019 років.
Теплопостачальним підприємствам забезпечити подачу теплової енергії споживачам згідно з умовами договорів на теплопостачання.
Відповідальні: керівники теплопостачальних підприємств.
Департаменту “Адміністрація міського голови“ повідомити мешканців міста у засобах масової інформації про зміст цього розпорядження.
Відповідальний: директор департаменту “Адміністрація міського голови“.
Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства”, — йдеться у тексті розпорядження.

Дане розпорядження діє відповідно до Законів України “Про місцеве самоврядування в Україні“, “Про житлово-комунальні послуги“, Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, БНіП 2.04.07-86 “Теплові мережі“, у зв’язку зі зниженням середньодобової температури.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!