У Львові судитимуть групу сутенерів

У Львові судитимуть групу сутенерів

Обласна прокуратура завершила досудове розслідування стосовно трьох мешканців Львівщини, які обвинувачуються у сутенерстві. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Їх звинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 302 (створення та утримання місць розпусти), ч. 3 ст. 303 КК України (забезпечення заняття проституцією щодо кількох осіб, у складі організованої групи).

Встановлено, що 36-річний чоловік створив стійку організовану групу, у червні 2018 року. До її складу увійшли: 22-річна уродженка Яворова, 26-річний чоловік з Великих Мостів та ще одна особа, матеріали щодо якої виділено у окреме провадження.

Зловмисники винаймали квартири у Львові й залучили шестеро дівчат з області.

За свої «послуги» повії отримували 1200–1400 грн за годину. З цієї суми половину віддавали сутенеру, а частину водієві, який доставляв їх у потрібне місце.

Крім цього, фігуранти створили рекламу в мережі Інтернет, у якій вказували номер адміністраторки. Саме через неї здійснювався попередній запис клієнтів.

Викрили правопорушників 14 листопада 2018 року.

Під час обшуку за місцем проживання співорганізаторів та виконавця, було виявлено та вилучено мобільні телефони із сім картками (з допомогою яких здійснювався зв’язок із клієнтами та повіями), банківські картки та інше. Перше засідання у Галицькому районному суді м. Львова призначене на травень цього року.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM