У Львові судитимуть митника через якого бюджет недоотримав 2,5 мільйона гривень

Обвинувальний акт скерований до суду. Про це інформує ДБР.

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, завершили досудове розслідування кримінального провадження за фактом службової недбалості державного інспектора відділу митного оформлення митного поста «Рава-Руська» Львівської митниці ДФС (ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України). 

Слідством встановлено, що 31 січня 2019 року інспектор неналежним чином здійснив митні формальності та пропустив на митну територію України транспортний засіб з незадекларованими промисловими товарами. Так, посадовець оформив в’їзд автомобіля «DAF» з поштовими відправленнями загальною вагою понад 8,5 тон. Того ж дня під час попереднього огляду вантажівки виявлено  ще 4 тони незадекларованих товарів народного вжитку виробництва Китайської Народної Республіки. Внаслідок дій інспектора, державний бюджет недоотримав митні платежі в сумі понад 2,5 мільйона гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Львівської області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до 3 років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!