У Львові судитимуть ошуканця-землевласника

За процесуального керівництва Львівської місцевої прокуратури №2, сьогодні, 11 липня, слідчими Нацполіції до суду скеровано обвинувальний акт стосовно 55-річного генерального директора одного із Приватних акціонерних товариств, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.197-1 (самовільне зайняття земельної ділянки) та ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення). Деталі справи оповіщає прес-служба Прокуратури Львівщини.

Встановлено, що львів’янин, не маючи жодних рішень органів виконавчої влади чи органів місцевого самоврядування про передачу йому у власність чи надання у користування земельної ділянки, самовільно прибрав до рук 5824,16 кв м території у Львові.

Підсудний достовірно знав, що ця територія, за категорією і основним цільовим призначенням, належить до земель житлової і громадської забудови та перебуває у комунальній власності, проте, усупереч вимог ст.ст.116-126 Земельного кодексу України (що регламентують набуття і реалізацію права на землю) все ж здійснив її самовільне загарбання.

Таким чином порушник завдав Львівській міській раді шкоду, яка у сто і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян.

Зазначимо, що відповідно до висновку судової оціночно-земельної експертизи такі збитки становлять майже 1,4 млн. грн.

Крім цього, підозрюваний підробив Декларацію про готовність об’єкта до експлуатації.

Шахрай склав і видав сфабрикований офіційний документ, який нібито підтверджував його право власності на вказану земельну ділянку.

Цей псевдо-документ ошуканець подав і зареєстрував у Департаменті Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області.

На даний час справа перебуває на розгляді у Шевченківському районному суді міста Львова.

Максимальний термін покарання, передбачений за вчинення вказаних кримінальних правопорушень – обмеження волі на термін до 3 років та трирічне позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

 

Загрузка...