У Львові святкують Китайський Новий рік (фото)

Вчора, 24 січня, вже дев’ятий рік поспіль у Львові відзначають Китайський Новий рік. Відтак, на площі Ринок відбулась традиційна хода «вогняних драконів», також гостям свята презентували концертну програму.  Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Участь у святкуванні одного із головних китайських свят взяв заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко, який привітав  присутніх та подякував організаторам  за насичену програму заходу .

“Вчора кожен із нас мав нагоду пізнати традиції Китайської Народної Республіки, тож зичу усім приємних вражень, насолоди від цього неповторного мистецького дійства, а також великого естетичного піднесення”, — зазначив Іван Собко.

Родзинкою цьогорічного фестивалю стали розмальовані митцями панди. До акції «Панда крокує світом» долучили знаних художників міста, які у різних стилях розфарбовують скульптури.

Зазначимо, упродовж 25–26 січня львів’ян та гостей міста запрошують на святковий ярмарок та концерт з нагоди Китайського Нового року .

Додамо, що організатором Китайського нового року у Львові є Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!