У Львові та Стебнику врятували двох людей, які потребували медичної допомоги

 

У неділю, 18 квітня, рятувальники надали доступ до помешкання, тим самим  врятувавши двох літніх людей, які потребували допомоги. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області.

Перший випадок стався о 08:19 год, у м. Стебник, на вул. С. Стрільців, 1, Дрогобицького району. Була необхідна допомога по відкриванню дверей в квартирі на 3-му поверсі 5-поверхового житлового будинку.

У квартирі знаходився власник, 1939 року народження, який потребував медичної допомоги, але самостійно відчинити двері не міг.

Рятувальники м. Стебник за допомогою драбини, через вікно, проникнули в квартиру та, відкривши двері із середини, забезпечили доступ до помешкання працівникам швидкої медичної допомоги та поліції.

 

Чоловіку було надано медичну допомогу. Від госпіталізації чоловік відмовився.

Цього ж дня, о 21:54 год, до рятувальників надійшло повідомлення, що в м. Львові, на вул. Володимира Великого, 51, на 6-му поверсі 9-поверхового житлового будинку в квартирі знаходиться власниця, 1947 року народження. Жінка потребує медичної допомоги, але не може самостійно відчинити двері.

Рятувальники 4-ої державної пожежно-рятувальної частини Львова за допомогою шанцевого інструменту та бензоріза забезпечили доступ до помешкання працівникам поліції та медикам. Також, рятувальники, з допомогою нош, транспортували жінку до автомобіля швидкої допомоги.

Жінку госпіталізовано в Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги міста Львова.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!