У Львові тривають перевірки дотримання карантинних заходів (фото)

Опубліковано 6 Червня 2020 о 15:30

Сьогодні, у Львові працюють моніторингові групи, котрі перевіряють суб’єкти господарювання та міський транспорт на дотримання карантинних заходів. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

«Моніторингові групи почали працювати з 9 год в усіх районах міста. Перевірка проводиться щодо дотримання карантинних вимог до діяльності, в першу чергу, літніх терас, магазинів, транспорту та інших суб’єкти господарювання. Звичайно, при виявленні порушень будуть складатись відповідні протоколи та штрафи. Також будемо виносити питання на міську комісію з питань ТЕБ і НС щодо призупинення діяльності порушників», — повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Вчора міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення щодо посилення роботи моніторингових груп для перевірки суб’єктів господарювання та міського транспорту на дотримання всіх карантинних заходів.

У випадку виявлення порушень заклади зачинятимуть.

«Обласна комісія прийняла рішення про продовження карантину у Львові та області. Динаміка захворювання на коронавірус не йде на спад. Наші лабораторії працюють на максимум. В місті посилений контроль моніторинговими групами. Фіксуємо порушення — закриваємо такий магазин, ТРЦ, ринок, літній майданчик.

Друзі, не нехтуйте правилами карантину. Останні 3 місяці самоорганізація львів`ян була і є прикладом для всієї країни. Тримаємось! Разом все переможемо! Бережіть себе та рідних!”, — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM