У Львові цього року відтерміновують будівництво простору «Місця щасливих людей» пам’яті Андрія Кузьменка

У Львові завершують детальну розробку проєктно-кошторисної документації громадського простору «Місця щасливих людей», який хочуть облаштувати у пам’ять про Андрія «Скрябіна» Кузьменка. Однак, на будівництво цього року коштів не вистачить. Про це пише “Tvoemisto.tv”, з посиланням на коментар першого заступника міського голови Львова Андрія Москаленка.

«Зараз має завершуватися детальна розробка ПКД. Ми пройшли вже дві стадії і зараз на третій — розробка проєкту і ПКД», — каже він.

Попередній загальний кошторис становить 31,8 млн грн. Водночас, на потреби кожної районної адміністрації, зокрема і Галицької, цього року з бюджету розвитку виділили всього 30 млн грн.

Конкурс на найкращий проєкт із облаштування громадського простору «Місце щасливих людей» на площі Олекси Гасина (на перетині вулиць Стефаника та Коперника) оголосили у серпні 2015 року. Згідно з проєктом, простір охоплюватиме кілька груп та зон, які матимуть різні функції: сцену для вуличних музикантів, лавочки, водні арт-об’єкти, пішохідну зону, зону схилу із місцями для сидінь, зону огороження побутових відходів, зону паркування велосипедів, зону арт-об’єкту «Нерв», урни, арт-об’єкти з дерева та металу, які символізуватимуть діяльність Андрія Кузьменка, підсвічені дерева.

Лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув у ДТП на Дніпропетровщині 2 лютого 2015 року. У Львові минулого року проходили зйомки фільму за його книгою «Я, «Побєда» і Берлін», який вийде на екрани у 2021 році.

Нагадаємо, що простір мали облаштувати ще до кінця 2017 року.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!