У Львові у 43 закладах виявили порушення правил карантину

Опубліковано 1 Липня 2020 о 14:00

Вчора, 30 червня, моніторингові групи обстежили 225 об’єктів, дали 37 попереджень та склали 6 протоколів щодо закладів, які мали порушення правил безпеки. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

«З 12 червня ми запровадили дещо інший режим роботи цих моніторингових груп — вони працюють у дві зміни: з 9 до 16 год. та з 16 до 22 год. Вони здійснюють контроль за суб’єктами господарювання щодо дотримання карантинних норм. Це стосується продуктових, продовольчих та непродовольчих ринків, великих супермаркетів тощо. Ми розуміємо, що на вході в супермаркет має стояти людина, яка здійснює термометрію, мають бути забезпечені дезінфікуючі засоби, одноразові рукавички. Керівники мають нести персональну відповідальність за організацію роботи. Мешканці повинні слідкувати за дотриманням цих правил», — зазначила очільниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусу, заступниця міського голови Галина Слічна.

Львівська міська рада закликає у випадку виявлення порушень необхідно телефонувати та повідомляти про це поліцію за номером «102».

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM