У Львові в тестовому режимі запрацював фонтан на Двірцевій (фото, відео)

Опубліковано 14 Серпня 2020 о 18:48

У четвер, 13 серпня, в тестовому режимі увімкнули фонтан на реконструйованій площі Двірцевій. Основні роботи по встановленню фонтану майже завершені, однак до відкриття ще далеко.

Про те, який вигляд має фонтан повідомив кореспондент “Варта1”.

Оскільки фонтан планувався як динамічний, зараз йде налаштування механізму.

На даному етапі завершені монтажні роботи, налагоджують гідравлічну та електричну системи (має бути ще нічна підсвітка). Ще встановлені огорожі навколо фонтану, працюють працівники.

Фонтан буде у вигляді річки з водоспадом.

Офіційно, відкриття фонтану планується на наступний тиждень, зараз він працює в тестовому режимі, тому може періодично переставати працювати.

Читайте також:   У мережі опубліковано відео моменту падіння літака АН-26

Нагадаємо, що замовником робіт з реконструкції пл. Двірцева є ЛКП «Львівавтодор», а виконавцем робіт, відповідно до тендеру, ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Проектом реконструкції площі було передбачено збільшення інфраструктури громадського транспорту, збільшення кількості зупинок, облаштування громадського простору, облаштування сучасного фонтану, підземного паркінгу тощо.

Триватиме реконструкція 2 роки. Згідно з договором, укладеним з підрядною організацією «Онур», вартість робіт становитиме 165,5 млн грн.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM