У Львові від кліщів оброблять парки

Опубліковано 9 Вересня 2019 о 14:20

Відповідно до договору, укладеного між департаментом містобудування Львівської міської ради та Обласним комунальним підприємством «Профілактична дезінфекція», завтра, 10 вересня, буде проведено перший етап повторної акарацидної обробки. Зокрема, на територіях парків: «Високий замок», «700 річчя Львова», «Замарстинівський», ім. Івана Франка.

Другий етап акарацидної обробки проводитиметься 11.09.2019 на територіях парків: Імені Папи Римського Івана-Павла ІІ, «Стрийський», «Снопківський», «Залізна Вода», «Архангела Михаїла на вул. Стрийській» та зеленої зони «Майорівка».

Третій етап заплановано провести 12.09.2019 на територіях парків: «Личаківський», «Піскові озера», Горіховий Гай», «Скнилівський», «Боднарівка», «Левандівський» та лісопарку «Погулянка».

Під час проведення четвертого — завершального етапу будуть оброблені парки: «Кортумова гора», «Імені І.Виговського», «Левандівське озеро» та лісопарк «Білогорща».

Перелік парків для обробки формується на основі рекомендацій ДУ «Львівський обласний лабораторний центр» Міністерства охорони здоров’я України та щорічно розширюється за наявності додаткового фінансування.

Наголошуємо, що даний захід проводитиметься з метою мінімізації випадків укусів кліщами відвідувачів у міських парках та запобігання можливості виникнення та розповсюдження вірусного кліщового енцефаліту хвороби Лайма на виконання п. 5.8.протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 10.04.2019 № 4.

Препарат має спрямовану дію виключно на паразитів і не є шкідливим для людей. Однак департамент містобудування просить мешканців поставитись із розумінням до незручностей, які виникатимуть під час проведення акарацидної обробки, та утриматись від відвідування згаданих парків протягом 72 годин.

Дата проведення обробки може змінюватись відповідно до погодних умов.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM