У Львові відбудеться спортивна гра, покровителем якої є англійський принц Гаррі (фото)

 

Вже у ці вихідні, а саме 15 червня, о 13.00, відбудеться матч регбі. На полі зійдуться відомі українські команди — львівський регбійний клуб “Сокіл” та київський регбійний клуб “Антарес”.

Львів’ян запрошують підтримати та повболівати за спортсменів 15 червня, о 13.00 год., у Парку культури та відпочинку ім. Богдана Хмельницького на Стадіоні Юність (вул. Болгарська, 4). Вхід вільний.

Регбі — це спортивна гра, покровителем якої є англійський принц Гаррі. Регбі часто називають спортом для джентльменів з хуліганськими правилами. Англійські аристократи століттями підтримували себе у формі саме завдяки регбі.

Традиція зберігається дотепер — королівська сім’я Великобританії пропагує цей спорт, а згаданий нами принц Гаррі є покровителем збірної Англії з регбі.

В Україні також є збірна з регбі. Та, навіть, більше, у Львові є декілька регбійних клубів. Найбільш відомий — “Сокіл”, який є багаторазовим призером Української Супер Ліги та багатьох інших чемпіонатів.

Як і в будь якому іншому спорті, у регбі є своя історія та правила гри. Регбі має навіть свій день народження, яке розпочалося з порушення правил народного футболу. 7 квітня 1823 року Вільям Вебб-Еліс під час гри у футбол, в містечку Регбі, що в Ангії, взяв в руки м’яч та побіг з ним до воріт, чим приніс перемогу своїй команді.

Варто зауважити, що офіційні правила гри у футбол були прийняті лише у 1863 році. Приблизно тоді регбі і футбол розділилися на дві окремі гри.

Гра як завжди має бути видовищною та цікавою. Приходьте підтримати львівських соколів!

ОНОВЛЕНО: У Федерації Регбі Львівщини повідомили про скасування події і перенесення матчу на невизначений час. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!