У Львові відбулася акція «Ні Капітуляції» (фото, відео)

Сьогодні, 2 жовтня, у Львові, біля пам’ятника Шевченка, зібрались протестувальники в рамках всеукраїнської акції проти капітуляції. Про це повідомляла “Варта1”.

Подібні акції відбуваються у різних містах України. 

Нагадаємо, що вчора у кількох містах України, увечері 1 жовтня, люди вийшли на акції протесту проти підписання так званої “формули Штайнмаєра” у Львові.

Люди виступили проти ратифікації “формули Штайнмаєра” та проведення виборів на окупованому Донбасі без гарантій безпеки.

Також, 2 жовтня, у холі Львівської обласної ради пройшов брифінг щодо створення «Штабу захисту України» — не допустимо капітуляції України.

Ініціаториами заходу стала низка громадських організацій:«Координаційна рада учасників бойових дій Львівщини», ГО «Українська спілка учасників АТО», ВГО «Сокіл Львівщини», ГО «БУР», ВО «Учасники бойових дій та волонтери АТО», «Національний корпус», ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих», ГФ «Рабів до раю не пускають», ГО «Всеукраїнська спілка учасників АТО», «Правий сектор», «ДУК»та «Тризуб».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!