У Львові відбувся Lviv Triathlon Open Cup 2021

У Львові відбувся Відкритий кубок Львова з триатлону. Про це інформує пресслужба ЛМР.

На міжнародні змагання “Lviv Triathlon Open Cup 2021” приїхали атлети з усієї України та іноземні спортсмени — зокрема, з Молдови та Польщі. До події долучилось 300 учасників.

Старт змагань розпочався о 9.00 на озері Колиба (смт Брюховичі). Після першої транзитної зони учасники долали велосипедний сегмент, який включав ділянку траси Брюховичі–Львів та 5 кіл вулицями Львова. Після вело-етапу, учасники проходили транзитну зону 2, на проспекті Свободи, де відбувався біговий сегмент. Фінішували учасники перед Львівським театром опери та балету.

«Триатлон складається з трьох видів спорту: плавання, велоспорт і біг. Головною якістю любителів цього спорту є витривалість. Триатлон має дуже багато різних дистанцій, починаючи від суперспринту і закінчуючи, так званим, Ironman. У Львові ми проводимо змагання з двох дистанцій: перша складається з 500 м плавання, 10 км на велосипеді і 3 км бігу, а друга — 1500 м плавання, 40 км велосипедної гонки та 10 км бігання. Загалом, участь у змаганнях взяло 300 учасників: більшість є любителями, а 70 — професійними спортсменами.

Головне наше завдання — це пропагування здорового способу життя. Триатлон є дуже доступний, а останнім часом стає одним з найпопулярніших видів спорту в світі», — повідомив Богдан Михалусь, президент Федерації триатлону Львівщини.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!