У Львові відбувся веломарафон «Львівська сотка. Осінь»

Сьогодні, 27 вересня, відбувся традиційний веломарафон «Львівська сотка. Осінь». Про це інформує Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Цьогоріч на веломарафоні стартували понад 600 велосипедистів.

Урочистий старт змагань відбувся у Львові на площі Ринок. Цього року у зв’язку з карантинними обмеженнями тут стартувала лише невелика частина велосипедистів. А безпосередньо перегони на час розпочались на кільцевій дорозі Львова. Тут учасники стартували кількома групами, аби уникнути масового скупчення людей.

«Львівщина є столицею українського велоспорту. Змагання, що відбуваються у нас, завжди якісно вирізняються високим рівнем організації. Лише за останні два місяці ми провели чемпіонати України з велоспорту на треку, на шосе, юнацькі чемпіонати України, аматорські велоперегони європейського формату “Gran Fondo Ukraine”. Усе це сприяє не тільки вдосконаленню навичок наших велоспортсменів, а й розвитку внутрішнього туризму та формуванню позитивного іміджу Львівщини на міжнародній арені», — повідомив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!