У Львові відкрили новий осередок для людей з особливими потребами

У Львові відкрили ще один осередок для роботи з людьми з особливими потребами.
Це спільний проєкт міської ради та навчально-реабілітаційного центру «Джерело», повідомляє пресслужба ЛМР.

Новий осередок діє на вул. Б. Хмельницького, 195, і, за словами міського голови Львова Андрія Садового, такі мають бути у кожному з районів міста.

«Це вже є третій наш центр, який ми робимо спільно з «Джерелом» для дітей та молоді з особливими потребами. Це велика допомога для родини, бо молоді люди тут приходять і роблять реальні ужиткові речі, які можна буде в майбутньому реалізовувати — щоб вони з цього мали особистий дохід, бо їм також потрібні кишенькові гроші. Ми плануємо відкрити ще чотири такі центри», — зазначив Андрій Садовий.

«Молодь тут працює з глиною, її купують у Слов’янську. Я би дуже хотів, щоб ми такі майстерні почали робити у наших львівських школах, бо трудове навчання має бути завжди у фокусі. Дитина має під час навчання у школі отримати навики, у тому числі, навики трудового навчання. Тому цей експеримент буде продовжений і піде далі. Вони задоволені, ми задоволені, є користь, ці речі можна комусь подарувати і тепло перейде», — додав мер Львова.

З метою розширення діяльності комунальної реабілітаційної установи змішаного типу Львівський міський центр реабілітації «Джерело», забезпечення доступності програм для осіб з інвалідністю віком від 18 років, за місцем їх проживання, в нашому місті активно відкривають локальні осередки по районах Львова. Так, зокрема три з них вже функціонують:

  • на вул. Кирилівська, 3а,
  • на вул. Роксоляни, 23,
  • і тепер на вул. Б. Хмельницького, 195.

Зокрема, осередок на вул. Б. Хмельницького, 195 відкрито у вересні. На його облаштування місто скерувало понад 1 млн грн. Реабілітаційні послуги в осередку надають: фахівець із соціальної роботи, практичний психолог і соціальний робітник.

У таких осередках комплекс заходів із соціальної, психологічної реабілітації проводиться у форматі проведення індивідуальних, підгрупових та групових заняттях. Одним із напрямів діяльності є виготовлення сувенірної продукції.

Графік роботи: будні дні з 09.00–16.00 год.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!