У Львові відкрили перший науковий парк

Опубліковано 10 Червня 2020 о 16:59

На базі Національного університету «Львівська політехніка» відкрили перший науковий парк у Львівській області. Парк «SID CITY» стане майданчиком для навчання, реалізації ідей, презентації інноваційних проєктів та продуктів.

Участь у пресконференції з нагоди відкриття взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький, повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Нещодавно увесь світ із захопленням спостерігав як відомий винахідник Ілон Маск запускав ракету у космос, сьогодні ми відкриваємо науковий парк і хто зна, можливо саме завдяки «SID CITY» світ отримає ще одного Ілона Маска, Стіва Джобса чи Джеффрі Безоса. Я завжди наголошую на всебічному та активному розвитку молоді, особливо студентства. Переконаний, саме студенти є рушійною силою та каталізатором багатьох процесів в Україні, тому нам варто вкладати кошти, час, ресурси і можливості у їх навчання, розвиток, ріст та формування громадянської думки та позиції. Не дарма кажуть, що за молоддю майбутнє ті саме молодь визначає наш вектор руху. Завдяки такому парку, як «SID CITY» студенти матимуть можливість розвиватися креативно, зможуть почати власний стартап, матимуть простір для розкриття свого потенціалу. Особливо цінно, що науковий парк допоможе створити унікальну інноваційну екосистему регіону, залучити інноваційні організації та підприємства для співпраці. ЛОДА підтримує і буде надалі підтримувати освітні та розвиваючі проекти на Львівщині», — зазначив очільник області.

На старті «SID CITY» складатиметься із трьох комплексів, які працюватимуть у напрямах освіти і науки, прикладних аспектів та науково-дослідного виробництва інноваційної продукції.

«На Городоцькій передбачений виробничий майданчик, Колесси — розвиток таких напрямів, як ІТ, біотехнології, третій — це креативний комплекс на Князя Романа», — розповів керівник “Tech StartUp School”, директор «SID CITY» Назар Подольчак.

Також він додав, що науковий парк відкриває значно більше можливостей для розвитку, тож кожен, хто прийде сюди з цікавою та інноваційною ідею, буде почутий.

«Ідея наукового парку полягає в тому, щоб створити простір, перебуваючи на території якого люди взаємозбагачувалися у різний спосіб: за допомогою відпочинку, творення, навчання», —  зазначив Подольчак.

Науковий парк «SID CITY» створений на базі Львівської політехніки та “Tech StartUp School” та є науковим парком із найбільшим статутним капіталом в Україні.

«Створення наукового парку у Політехніці — це перспектива на майбутнє. Можливості Політехніки величезні, а науковий парк це та структура, яка буде об’єднувати всі ці можливості», — наголосив ректор Львівської політехніки Юрій Бобало.

“SID Сity” — це:
— створення унікальної інноваційної екосистеми регіону;
— розвиток науково-технічної та інноваційної  діяльності, використовуючи пільги для наукових парків та доступ до нових фінансових можливостей;
— використання наукового потенціалу з сучасними технологіями;
— створення цікавого простору та умов для розкриття  потенціалу студентів;
— креативний простір для творчості та  відпочинку;
— умови для розвитку власних стартапів;
— залучення інноваційних організацій та підприємств для створення спільних виробничих майданчиків.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM